/KURSY

KURSY

Popieram każdy rodzaj nauki hiszpańskiego. Jeżeli jesteś fanem zdobywania wiedzy językowej przez internet, to rozgość się u mnie. Znajdziesz tutaj zarówno materiały do bezpłatnej, jak i płatnej nauki hiszpańskiego. No i… moja mała szkółka hiszpańskiego będzie się rozrastała, więc miej ją na oku!

 

BEZPŁATNE KURSY HISZPAŃSKIEGO

 

MINI KURS HISZPAŃSKIEGO (ogólny)

(0,00 EUR)

kurs hiszpańskiego gratisJeżeli znasz już troszkę hiszpański, to możesz zapisać się na bezpłatny mini-kurs hiszpańskiego (klikając na grafikę).

Krótka lekcja hiszpańskiego na każdy tydzień. Lekcja dostępna jest od razu.

Co z poziomem? Nie martw się. Są 3 poziomy 🙂 dla każdego coś miłego. Spróbuj!

 

CIĄŻA PO HISZPAŃSKU – PRZYDATNE SŁÓWKA I WYRAŻENIA

(0,00 EUR)

ciąża i poród - słownictwo - okładka

Jeżeli spodziewasz się dziecka, na pewno interesują Cię tematy związane z ciążą i macierzyństwem.

Jeśli spodziewasz się dziecka w Hiszpanii – prawdopodobnie musisz poznać całe mnóstwo słówek związanych z przebiegiem ciąży i porodem, a także pierwszymi dniami macierzyństwa! Możesz zacząć od tego mini słowniczka z najbardziej przydatnymi słówkami i wyrażeniami.

A zupełnie pierwszym krokiem niech będzie zapoznanie się z moim wpisem językowym o ciąży w Hiszpanii. Kliknij na powyższą grafikę aby pobrać (bezpłatnie) ebooka. Podaj tylko poprawny adres e-mail (nie interesuje mnie Twoje imię i nazwisko czy adres, możesz podać fikcyjne albo wpisać bla bla).

 

PŁATNE KURSY HISZPAŃSKIEGO ONLINE

 

HISZPAŃSKI. KRÓTKIE KONWERSACJE

(zobacz ofertę i cenę)

kurs hiszpańskiego online

Kurs „Hiszpański. Krótkie konwersacje” jest przeznaczony dla początkujących.

Jeżeli nie miałeś do tej pory nic wspólnego z hiszpańskim, to jest właśnie coś dla Ciebie.

Szerzej na temat rozpoczynania nauki hiszpańskiego możesz poczytać TU. A potem zapraszam Cię na kurs (klik na zdjęcie)! W tym przypadku JEST ISTOTNE Twoje imię i nazwisko i adres e-mail (hiszpańskie prawo zobowiązuje mnie do wystawiania imiennych faktur), nie jak w przypadku produktów bezpłatnych. 

 

 

HISZPAŃSKI. CZASOWNIKI TO ŁATWIZNA. Rozmawiamy.

nauka hiszpańskiego online

Kurs będący kontynuacją wprowadzenia do hiszpańskiego „Hiszpański. Krótkie konwersacje”. Już tłumaczę co to znaczy, jeśli tego kursu nie przerobiłeś.

Jeśli umiesz się przywitać i przedstawić po hiszpańsku, znasz przymiotniki i kilkanaście czasowników, ale nie czujesz się pewnie w rozmowie, bo odmiana nieco kuleje i nigdy nie pamiętasz który czasownik był tak naprawdę regularny, to tutaj jest coś dla Ciebie amigo, amiga!

Kurs rusza w połowie 2019 roku!