/Marzysz o własnym sklepie online?

Marzysz o własnym sklepie online?

sklep online cupsell opinie

Jeśli tak, to nie ma co się zastanawiać – możesz założyć sobie taki sklep już dziś i bez żadnych kosztów! Jak to???

Jak mogę założyć swój sklep online?

Dzięki sklepikowi CUPSELL (czyt. kapsel). Link do rejestracji (i ogólnie do przejrzenia o co tam biega! Całe mnóstwo informacji podane w bardzo prostej formie) znajduje się TU. Jeśli w niego klikniesz, to zarejestrujesz się za moim poleceniem, co będzie oznaczało, że będziesz zawsze mógł się mnie spytać o pomoc, poradę, przysługę… Dlatego polecam.

Na czym polega taki sklepik online?

Cupsell jest to sklep, w którym możesz sprzedawać swoje własne produkty, pod swoją marką, ze swoimi wzorami!

Co mogę sprzedawać w sklepiku CupSell?

Możesz sprzedawać wszystkie towary, jakie znajdują się w sklepie. Już tłumaczę. Twoim jedynym zadaniem jest zaprojektowanie i wgranie wzoru, obrazka, grafiki i przyporządkowanie go do poszczególnych produktów (na przykład eko torby czy kubki). Aby działać na CupSell nie musisz mieć hurtowni kubków, kontaktów z firmą graficzną, która na tych kubkach zrobi nadruk, nic z tych rzeczy!

Gdy ktoś zamówi kubek z Twojego sklepu, firma CupSell zajmie się jego przygotowaniem: zgodnie z wgranym przez Ciebie plikiem wyprodukują jeden (tak! Jeden!) kubek lub jedną torbę, bluzę.

Ty nie musisz się martwić niczym takim jak zamawianie, zatowarowanie, magazynowanie, załatwianie nadruku na kubkach… Czyż to nie brzmi fantastycznie?

Wystarczy, że:

#1 Założysz sobie sklep online. KLIKNIJ i zarejestruj się.

#2 Musisz mieć coś do zamieszczenia na kubkach, bluzach i tym podobnych artykułach. Chodzi o jakiś wzór, zdjęcie, fajny napis (a jeśli nie masz, to nic prostszego, możesz go stworzyć w jednym z wielu dostępnych aplikacji web typu Canva, Picmonkey, żeby wspomnieć chociaż o tych bezpłatnych). Uwaga, plik musi mieć wymiary minimum 1500×1500 px.

#3 Swój plik graficzny musisz wgrać na platformę i zdecydować o różnych parametrach typu kolor, sposób wyświetlania się, i tak dalej.

#4 Następnie musisz wybrać cenę produktu i uzupełnić inne proste rzeczy, o które pytają Cię w formularzach.

#5 TAK, to już, Twój sklepik HULA – możesz podać link do niego na swoim blogu, na swoim profilu lub opisie Facebook, i tak dalej!

Aby wszystko działało dobrze i miło, polecam zapoznać się z zasadami sprzedaży własnych produktów na CupSell. Nie ma tam żadnych kruczków, po prostu wystarczy, że z uwagą przeczytasz regulamin.

Czy to ma jakieś wady?

Sklep CupSell działa na zasadzie „coś za coś”. Nie musisz mieć fabryki porcelany ani drukarni, ale za to odpowiednio sobie liczą za wyprodukowanie kubka z Twoim nadrukiem.

Podstawowa cena na przykład kubka to 24 złote i do niej doliczasz sobie marżę (czyli Twój zarobek). Jeśli doliczysz sobie 5 złotych marży, to kubek będzie kosztował 29 złotych, jeśli 10, to 34 złote, mowa o cenie dla klienta finalnego. Warto o tym pamiętać w momencie ustalania cen.

Czy to jest dużo? Powiem tak: na pewno nie jest to mało, ale trzeba mieć na uwadze także to, że Twoim zadaniem jest jedynie zaprojektowanie nadruku. Ile czasu i pieniędzy musiałbyś włożyć w taki interes, gdybyś chciał zrobić wszystko sam? Od zera?

Jeśli nie wiesz, to ja Ci powiem. Potrzebowałbyś: platformy, na której sprzedawać Twoje produkty, wraz z systemem bezpiecznych płatności internetowych. Kontaktu z drukarnią (i ogólnie firmą, która takie kubki produkuje, drukuje na nich, i tak dalej), magazynu na towar. No i oczywiście działalności gospodarczej. Na Cupsell możesz to wszystko pominąć, dlatego ja zachęcam do wejścia TUTAJ i stworzenia swojego sklepu lub przynajmniej poczytania jak to działa.

Ja dopiero ruszam z moim małym sklepikiem, chcę sprawdzić jak to działa, no i nie jestem grafikiem, więc zaprojektowanie czegokolwiek zajmuje mi o wiele więcej czasu 😉

Jeśli zdecydujesz się na założenie swojego sklepiku, możesz pochwalić się jego adresem w komentarzu. Nie zapomnij powiedzieć nam w jakim stylu jest Twój sklep, jakie w nim panują klimaty i zachęcić nas do zajrzenia!

INFORMACJA CUPSELL – ZAREJESTRUJ SIĘ